Střípky z politiky: Sociální politika státu – Vladimíra Lesenská Jaroslav Šulc

Pondělí 17. dubna od 19 hodin, Vinotéka 2 deci Vinohrady, Americká 339/39 (u náměstí Míru), Praha 2 – Vinohrady. Pořádá Svoboda a přímá demokracie – SPD Praha. Současná vláda se pustila do reformy státní správy, včetně sociální politiky. Je sociální politika našeho státu dostatečně funkční a adresná? Má stát přehled o potřebných obyvatelích, kterým by měla pomoci? Jak je to se sociálními dávkami? Jsou skutečně tak zneužívány, jak se tvrdí? V jakém stavu se nacházejí úřady práce? Co je vinou jejich přehlcení a jaká je náprava? Co může přinést plánovaná digitalizace agendy sociální politiky, plánovaná ministrem Jurečkou? Diskutuje se také důchodový systém – je povinné zavedení tzv. druhého pilíře a soukromé spoření řešením hrozících deficitů?

Na tyto a mnohé další otázky hledat odpovědi: Vladimíra Lesenská – poslankyně hnutí SPD a Jaroslav Šulc – ekonom, besedu moderuje – Profesor . Ivo T. Budil

Program večera:

19.00 příchod hostů a účastníků debaty

19.30 první část debety

20.15 – 20.30 přestávka

20.30 druhá část debaty

21.15 – 22.00 volná diskuze

Rezervace!

Vstup na debatu je volný pouze pro účastníky, kteří si předem udělají rezervaci. Od účastníků je očekávána přiměřená konzumace. Místo si můžete zarezervovat buď telefonicky, nebo formou SMS na čísle 731155047. Vstup dalším osobám bez rezervace bude zpoplatněn částkou 200 Kč a to přímo na místě ve vinárně 2 deci Vinohrady. Vstup může být odepřen v případě naplněné kapacity prostor.

Zdroj.